خانه ⁄ 

شانستان را امتحان کنید. فکر میکنید چقدر خوش شانس هستید!؟

اِسکنپ یک کیف پول مجازی است که با نصب آن از گوگل پلی می توانید شانس خودتان را برای دریافت شارژِ رایگان تا مبلغ 100.000.000 ریال، امتحان کنید. مطمئن باشید این کیفِ پولِ باحال یک روزی به کمکتان خواهد آمد. چون با استفاده از کیف پول اِسکنپ بدون ترس و دلهره و با خیال راحت می توانید از اینستاگرام و سایر شبکه های مجازی و حتی وب سایت هایی مثل دیوار و شیپور بدون ترس از کلاهبرداری خرید کنید. در ادامه میتوانید یک داستان واقعی از لزوم نصب اسکنپ و ببینید. 

کیف پول اسکنپ را نصب کنید و شارژ رایگان بگیرید!

اسکنپ علاوه بر داشتن قابلیت های سایر کیف پول های مجازی قابلیت های ویژه ای دارد که آن را به یک کیف پول منحصر به فرد تبدیل کرده است. برخی از مزایای اسکنپ به این شرح است: افزایش امنیت پرداخت در شبکه های اجتماعی. افزایش سرعت و سهولت در پرداخت. کاهش هزینه های پرداخت. افزایش سرعت در راه اندازی کسب و کارهای الکترونیکی. پس همین الآن اسکنپ را نصب کنید چون به طور حتم برای خریدهای بعدی به کمکتان خواهد آمد.

برای گرفتن شارژ رایگان کافی است از گوگل پلی این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید همچنین صفحه اینستاگرام اسکنپ را دنبال کنید. بلافاصله حساب کاربری شما به میزان شانس شما شارژ خواهد شد.

راهنمای تصویری استفاده از اپلیکیشن اسکنپ