افزایش فروش در اینستاگرام

اگر در اینستاگرام و یا سایر شبکه های اجتماعی یک فروشگاه دارید و علی رغم ارائه کالا و یا خدماتی با کیفیت بالا و قیمت پایین، فروشتان نسبت به سایر رقیبانتان کمتر است، لطفاً کمی وقت بگذارید و این مقاله را مطالعه کنید تا بتوانید فروش خود را افزایش دهید. 

طبق تحقیقات انجام شده در مورد فروش کالا و خدمات در اینترنت، از هر صد نفری که از شما برای کالا و خدماتتان اطلاعات قیمت و شرایط فروش می خواهند، تنها 10 نفر خریدار واقعی هستند و تصمیم به خرید قطعی دارند! بقیه افراد یا از سر کنجکاوری اطلاعات می خواهند، یا قصد خرید در آینده را دارند و یا اینکه خرید کرده اند و قصد مقایسه قیمت خرید خود با شما را دارند. پس شما باید برای به نتیجه رسیدن خرید آن 10 نفر تلاش کنید. 

به طور معمول شما در حالت عادی یک نفر از آن 10 نفر را می توانید مجاب به خرید کنید. در حالی که با کمی هوشیاری می توانید به چهار نفر و یا حتی تعداد بیشتر بفروشید و فروش خود را حداقل چهار برابر کنید. 

اگر قیمت و کیفیت کالا و یا خدمات شما رقابتی باشد، دلیل اصلی اینکه خریداران هنوز مصمم به خرید از شما نشده اند عدم اعتماد خریدار به شما است. به دلیل کلاهبرداری هایی که اخیرا در اینترنت صورت می گیرد (لطفاً مقاله انواع کلاهبرداری های اینترنتی را مطالعه کنید) تعداد زیادی از کسانی که واقعا قصد خرید دارند به دلیل عدم اطمینان و اعتماد به شما، از خرید اینترنتی منصرف می شوند. از طرف دیگر شما به عنوان یک فروشنده نمی توانید ریسک کنید و قبل از دریافت مبلغ، کالا و یا خدمات را تحویل دهید. پس راهکار چیست؟

ما یک راهکار خوب به شما معرفی میکنیم. شما برای فروش های بعدی حتما از اپلیکیشن اسکنپ استفاده کنید و به خریداران خود بگویید از طریق اسکنپ پرداخت خود را انجام دهند. تا هم خیال شما آسوده باشد و هم خیال خریداران. در ادامه توضیح می دهیم که اِسکنپ چطور به شما کمک می کند. 

گاهی استفاده از یک ابزار مناسب می تواند کمک بزرگی به شما در جلب اعتماد خریداران و در نهایت افزایش فروش بکند. اپلیکیشن اِسکنپ این اعتماد را بین خریدار و فروشنده ایجاد می کند.

اپلیکیشن اِسکنپ چطور به شما برای فروشِ بیشتر کمک می کند؟

اسکنپ یک کیف پول مجازی است که علاوه بر داشتن قابلیت های سایر کیف پول های مجازی قابلیت های ویژه ای دارد که آن را به یک کیف پول منحصر به فرد تبدیل کرده است. برخی از مزایای اسکنپ به این شرح است: افزایش امنیت پرداخت در شبکه های اجتماعی. افزایش سرعت و سهولت در پرداخت. کاهش هزینه های پرداخت. افزایش سرعت در راه اندازی کسب و کارهای الکترونیکی.
فرض کنید شما قصد دارید یک کالائی مانند موبایل را به یک مشتری در اینستاگرام بفروشید. خب بهترین حالت برای شما به عنوان یک فروشنده این است که ابتدا مبلغ مورد نظر را دریافت کرده و سپس کالا را ارسال کنید اما بهترین حالت برای خریدار این است که ابتدا کالا را ببیند و بعد مبلغ را پرداخت کند. به همین دلیل بسیاری از معاملات انجام نمی شود. در اپلیکیشن اسکنپ هنگامی که خریدار پرداخت انجام دهد، مبلغ به حساب فروشنده منتقل می شود اما تا زمانی که کالا به دست خریدار نرسد امکان برداشت برای فروشنده مقدور نیست. در اسکنپ فروشنده و خریدار به راحتی می توانند بازه های زمانی ارسال و بررسی کالا را مشخص و با هم به توافق برسند! با این روش حتی اگر برای اولین بار قصد معامله با یک ناشناس را دارید می توانید با خیال راحت معامله را انجام دهید چون فروشنده می داند که خریدار مبلغ را به کیف پول او منتقل کرده و خریدار هم می داند که اگر صحت کالا و خدمات ارسال شده تایید نشود امکان برداشت از طرف فروشنده وجود ندارد.
برای اینکه با قابلیت های بیشتری از اسکنپ آشنا شوید پیشنهاد می کنیم بر روی این لینک کلیک کنید.
پس همین الآن اسکنپ را نصب کنید چون به طور حتم برای فروش های بعدی به کمکتان خواهد آمد.

پس اگر به عنوان یک فروشنده در فضای مجازی قصد افزایش فروش خود را دارید و احساس می کنید خریداران به دلیل عدم اعتماد به خرید اینترنتی از تصمیم خود منصرف می شوند، از اپلیکیشن رایگان اسکنپ استفاده کنید و به خریداران خود توصیه کنید برای اینکه خیالشان از بابت صحت و سلامت کالا و خدمات شما راحت باشد از اسکنپ استفاده کنند. لازم به ذکر است که انتقال وجه در اپلیکیشن اسکنپ کاملا رایگان است و هیچ مبلغی بابت جابجایی در اسکنپ پرداخت نخواهید کرد همچنین اگر خوش شانس باشید با نصب اسکنپ یکی از برندگان شارژ کیف پول خواهید بود. توصیه می کنیم همین حالا این اپلیکیشن کاربردی و مفید را نصب کنید. 

راهنمای تصویری استفاده از اپلیکیشن اسکنپ

اگر به عنوان یک فروشنده در شبکه های اجتماعی، اپلیکیشن اسکنپ را نصب کرده اید، در صفحه اینستاگرام اسکنپ به ما پیام دهید تا شما را به عنوان یک فروشنده مورد اعتماد به دیگران معرفی کنیم.